Logo - Wieści dla domu

Zaktualizuj swoją przeglądarkę
Internet Explorer 8 lub zmień na inną!

Nasza strona nie obsługuje tak starej przeglądarki jak Internet Explorer 8. Na naszej stronie zastosowano nowatorskie rozwiązania, których przeglądarka IE8 nie obsługuje, bo... jest STARA :)
Zalecamy zmianę przeglądarki na inną.
Pozdrawiamy, Ekipa Wieści dla Domu i Hotka!

Ja tu byłam

Zdrowy konkurs kulinarny „Zielono i Lokalnie” zorganizowano podczas Letniego Festiwalu Familijnego Smaków i Rękodzieła Wielkopolski w pałacu w Pakosławiu.

Galeria zdjęć

Jak przygotować rodzinną uroczystość można było się dowiedzieć odwiedzając restaurację Villa Aurora w Gołaszynie.

Galeria zdjęć

Pałac Pakosław jest obiektem głęboko zanurzonym w lokalnej tradycji. Każdy jego zakamarek - każda urokliwa „zmarszczka” tego miejsca - wiąże się z historią.

Galeria zdjęć

Żurek, faszerowane jajka, pieczenie, nadziewane mięsiwa, sałatki, galarety, babki i babeczki oraz mazurki królowały na stołach podczas drugiej edycji „Wielkopolskiej Wielkanocy” w restauracji Villa Aurora w Gołaszynie.

Galeria zdjęć

Śniadanie jest nie tylko ważne dla naszego zdrowia, lecz także dobrego samopoczucia. A jeszcze jeśli jest typowo polskie, to cóż chcieć więcej.

Galeria zdjęć

Marmolady, konfitury, powidła i dżemy, pikle, sałatki i sosy, a także kompoty i liczne marynaty można było spróbować na Otwartych Targach „Ze spiżarni wiejskiej gospodyni do Unii”, które odbyły się w Dłoni.

Galeria zdjęć

Nadziewane kacze szyjki, czernina, rosół z makaronem, faszerowane i pieczone kaczki, pasztety, kompoty, a także sałatki i ciasta ze śliwką bojanówką można było degustować podczas sobotniego święta w Gołaszynie.