Logo - Wieści dla domu

Zaktualizuj swoją przeglądarkę
Internet Explorer 8 lub zmień na inną!

Nasza strona nie obsługuje tak starej przeglądarki jak Internet Explorer 8. Na naszej stronie zastosowano nowatorskie rozwiązania, których przeglądarka IE8 nie obsługuje, bo... jest STARA :)
Zalecamy zmianę przeglądarki na inną.
Pozdrawiamy, Ekipa Wieści dla Domu i Hotka!

logo Hotblog
kuchnia

W nowoczesnych, stylowych wnętrzach nie może go zabraknąć. Stanowi uzupełnienie wystroju, nadaje oryginalności i szyku. Sprawia, że każde pomieszczenie w naszym domu, biurze czy sklepie jest wyjątkowe.

Dobór motywu graficznego zależy od gustów i preferencji klienta. Z uwagi na wysoką jakość druku, polecane są fotografie i grafiki o dobrej rozdzielczości.

Moda na szklane dekory zaczęła się od kuchni. Oryginalnie zadrukowana tafla stała się alternatywą dla płytek ceramicznych i paneli nad blatem kuchennym. Tafla wyprodukowana ze szkła hartowanego jest nie tylko ładna, ale i trwała: nie rysuje się, nie pęka pod wpływem ciepła, łatwo utrzymać ją w czystości.

Szklany dekor ze zdjęciem może także urozmaicić naszą łazienkę. Niebanalny motyw wśród gładkich, stonowanych kafli sprawi, że pomieszczenie, jak żadne inne w domu, stanie się obiektem zazdrości sąsiadów. - Choć najpopularniejsze są płyty kuchenne, ozdoby ze szkła można zamontować praktycznie na każdej gładkiej powierzchni, w każdym pomieszczeniu  - tłumaczy Łukasz Banaszak, przedstawiciel Agencji Reklamowej Powerart, właściciela domeny oklejszklo.pl. - Montowaliśmy dekory szklane w garderobach, szafach przesuwnych, prysznicach, czy wnękach. Ostatnim hitem sezonu są niestandardowe obrazy wielkoformatowe. Wybredniejszym klientom, o wyrafinowanym guście, polecamy szklane schody z oryginalnym nadrukiem.

Jaki rodzaj szkła wybrać? To zależy od zasobności portfela klienta i zastosowania panelu. Najtrwalsze jest hartowane. Cena szkła zależy od grubości, jego rodzaju, powierzchni. Do ostatecznej kwoty za usługę najczęściej dolicza się także dodatkowe otwory, szlify i użyty silikon do wyrównania powierzchni. Wartość usługi może się zmienić także w zależności od grubości samego szkła. Duże powierzchnie wymagają bowiem mocniejszego materiału i trwalszego sposobu jego montażu.

Marta Maćkowiak

 

Dodaj komentarzKod antyspamowy
Odśwież